Krok przed zdarzeniami - takie mamy perspektywy

Ubezpieczenia

Od wielu lat współpracujemy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. W swojej ofercie posiadamy komunikacyjne pakiety ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb użytkowników aut marki Nissan oraz ubezpieczenia specjalne. Realizujemy również pełny proces bezgotówkowego rozliczania szkody komunikacyjnej.

Mniejsze ryzyko i więcej korzyści

Dobre pakiety OC, AC, NNW

Nasze pakiety obejmują ubezpieczenie OC,AC,NNW, Zieloną Kartę oraz Assistance i obowiązują zarówno w przypadku aut nowych jak i używanych. Ubezpieczyciele, z którymi współpracujemy stosują terytorialny podział taryfikacyjny zapewniający korzystne stawki. Osoby z co najmniej 6-letnim okresem bezszkodowego przebiegu OC i AC i zniżką u dotychczasowego ubezpieczyciela mogą również liczyć na zachowanie wszystkich korzyści. Płatnicy VAT mają możliwość opłaty składki wg wartości brutto pojazdu, z pełną rekompensatą kosztów naprawy (wraz z VAT), na podstawie oryginałów faktur za naprawę (ubezpieczenie wg wartości netto dla tych Klientów nie jest obligatoryjne). W naszych warunkach wartość ubezpieczonego pojazdu nie ulega redukcji po szkodzie i nie wymaga dopłaty składki do aktualnej wartości rynkowej. W przypadku ubezpieczenia pojazdów fabrycznie nowych proponujemy gwarantowaną sumę ubezpieczenia przez 12 miesięcy oraz zniżkę składki pakietowej dla aut wyposażonych dodatkowo w komplet opon zimowych.

Dla większej pewności

Ubezpieczenie GAP

Zadaniem tej usługi jest pokrycie strat na jakie jesteś narażony w związku z utratą wartości samochodu. W przypadku wystąpienia szkody całkowitej ubezpieczenie GAP pokrywa różnice pomiędzy wartością fakturową lub sumą ubezpieczenia AC twojego samochodu, a jego aktualną wartością rynkową. Ubezpieczenie to przyspiesza również decyzję kredytową oraz umożliwia skorzystanie z kredytu bez zastawu rejestrowego i przewłaszczenia.

Kompleksowa opieka, kiedy najbardziej potrzebujesz

Bezgotówkowa likwidacja szkód

Yama Nissan Bydgoszcz i Yama Nissan Toruń to również pełna opieka nad procesem likwidacji szkody. Nie musisz się niczym zajmować - wystarczy jedynie, że skontaktujesz się z nami. Zgłosimy szkodę u ubezpieczyciela, zajmiemy się opieką nad przepływem dokumentów w procesie ustalenia wartości uszkodzeń (oględziny i kosztorys) a następnie w naszych halach serwisowych naprawimy Twoje auto zgodnie z wytycznymi producenta i ubezpieczyciela bez Twojego udziału własnego. Jeśli jest taka potrzeba zajmujemy się także oględzinami ponaprawczymi. Kiedy likwidujesz szkodę u nas, w większości przypadków wartość ubezpieczonego pojazdu nie ulega redukcji po szkodzie i nie wymaga dopłaty składki do aktualnej wartości rynkowej.