Wszystko, dokładnie i fachowo

Serwis blacharsko - lakierniczy

Naprawy w serwisie blacharsko-lakierniczym Yama Bydgoszcz to specjalistyczne działania w obrębie karoserii, podwozia i powłok lakieru z zastosowaniem technologii wykorzystywanych i certyfikowanych przez producenta Nissana. Usuwanie wgnieceń, kompleksowe remonty i renowacje, lakierowanie oraz naprawy szyb to tylko niektóre usługi z naszej oferty. Dysponujemy zarówno zapleczem technicznym jak i wykwalifikowanymi specjalistami co umożliwia nam prowadzenie napraw i usuwanie zniszczeń pokolizyjnych.

Dokładnie, dokładniej, w punkt!

Naprawy blacharskie z pomiarem punktów kontrolnych

Pomiar punktów kontrolnych nadwozia i podwozia polega na sprawdzeniu odległości między istotnymi punktami konstrukcyjnymi pojazdu podanymi przez producenta. Pozwala to na dokładne określenie historii auta i jego wypadkowości. Warto przeprowadzić taki pomiar przed zakupem samochodu używanego. Jest to również podstawowe badanie pozwalające prawidłowo przeprowadzić naprawę po kolizji. W naszym serwisie Yama Nissan Bydgoszcz Blacharnia i Lakiernia do dyspozycji użytkowników Nissana mamy zarówno specjalistów jak i sprzęt pozwalający przeprowadzać tego rodzaju dokładne badanie.

Okruszek się nie przeciśnie

Naprawy lakiernicze w komorze bezpyłowej

Komora bezpyłowa to pomieszczenie, które pozwala na nakładanie lakieru w sterylnych warunkach. Chroni preparat przed osiadaniem wszelkich zanieczyszczeń i jednocześnie, dzięki stałemu nawiewowi sterylnego powietrza, pozwala na jego szybkie i równomierne schnięcie. Szczelna przestrzeń robocza naśladująca fabryczne warunki producenta pozwala nadać elementom karoserii wygląd sprzed remontu, idealnie pasujący do nienaruszonej części auta. W naszej komorze Lakierni Yama Nissan Bydgoszcz poddajemy remontowi zarówno mniejsze elementy karoserii jak i odnawiamy powłokę całych pojazdów.

Ton w ton

Komputerowe dorabianie lakierów

W naszym serwisie blacharsko lakierniczym Yama Bydgoszcz wykonujemy również bardzo szczegółowy pomiar koloru powłoki oraz komputerowo dorabiamy lakier w odpowiedniej barwie. Stosowana przez nas technologia eliminuje długi proces dobierania lakieru z przygotowaniem natrysków próbnych, włączenia komory lakierniczej i emisją substancji lotnych. To program komputerowy projektuje zmiany w wyborze składników receptury lakieru i oblicza efekt.

Liczy się detal

Odświeżanie powłoki lakierniczej

Stosujemy nowoczesne metody polerowania, które skutecznie usuwają zmatowienia i przywracają blask oraz głębię koloru. To proces, który mocno podnosi walory estetyczne pojazdu, jest więc często zlecany przed sprzedażą. Po przeprowadzeniu polerowania polecamy również specjalistyczne woskowanie wysokiej klasy preparatami, które dodatkowo zabezpieczą powłokę lakieru na dłużej.

Zgodnie ze stanem początkowym

Likwidacja szkód komunikacyjnych

W naszym serwisie blacharsko - lakierniczym wykonujemy naprawy związane z likwidacją szkód komunikacyjnych. Dział administracyjny Yama czuwa nad obiegiem dokumentów a fachowcy techniczni nad prawidłowym przebiegiem napraw. Używamy zarówno autoryzowanego sprzętu Nissana jak i oryginalnych części. Po naprawie przeprowadzonej w naszym , autoryzowanym punkcie zyskujesz nie tylko 12 miesięcy gwarancji na naprawy i części, ale w wielu przypadkach Twój Nissan może nie stracić na wartości.