Elastyczne myślenie - taką mamy głowę

Finansowanie

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie finansowania wszystkich samochodów wybranych w naszych salonach. Wiek auta nie ma znaczenia. Nasz doradca pomoże wybrać najlepszą ofertę kredytową, dostosowaną do potrzeb i możliwości oraz załatwi na miejscu wszystkie formalności. Kupującemu pozostaje jedynie zarejestrować auto i wybrać ubezpieczenie.

Wszystko jest możliwe

Kredyt na dobrych warunkach

Oferujemy uproszczone procedury kredytowe już przy 0% udziału własnego. Nie potrzeba zaświadczenia o zarobkach, dokumentu PIT i zaświadczeń z ZUS - przy prowadzeniu działalności gospodarczej wystarczy oświadczenie. Najdłuższy okres kredytowania to aż 120 miesięcy. Przez cały czas trwania kredytu możliwa jest jego całkowita lub częściowa spłata bez żadnych dodatkowych opłat. Kredyt objęty jest też ubezpieczeniem od wystąpienia okoliczności uniemożliwiających jego spłatę np. utrata pracy. Istnieje również możliwość skredytowania ubezpieczenia komunikacyjnego i dodatkowego wyboru ubezpieczenia GAP.

Zawsze możesz jeszcze więcej

Leasing na dobrych warunkach

Leasing z usługami finansowymi Yama to szybki sposób na własnego, firmowego Nissana. Opłata wstępna w tym rozwiązaniu zaczyna się od 0% wartości auta. Okres leasingu to od 24 do 60 miesięcy. Istnieje możliwość wyboru waluty w jakiej rozliczany jest leasing: PLN, EUR, CHF. Wartość końcowa (resztowa) w zależności od modelu i okresu finansowania wynosi od 1% do 40%. W tym rozwiązaniu również wymagania dotyczące dokumentów zostały ograniczone do niezbędnego minimum a proces oczekiwania na decyzje leasingową jest maksymalnie krótki. O więcej szczegółów zapytaj naszego doradcę.