POMAGAMY REALIZOWAĆ PLANY W PROSTYCH KROKACH

O naszej marce i misji

Przedsięwzięcie zaczyna się od zauważenia potrzeby i dobrego pomysłu zaspokojenia jej. Pewny, bezpieczny samochód to najlepszy sposób na zaspokojenie potrzeby przemieszczania się na bliskich i dalekich dystansach.  Samochody z kolekcji Nissana to nowoczesne, komfortowe auta z dobrym designem - akurat takie, żeby dobrze zaspokajać wszystkie potrzeby. Jesteśmy od tego, aby pomóc spełnić Twoje plany w kilku prostych krokach: wybierz auto, kup, ubezpiecz, ruszaj w drogę!

UWAŻNOŚĆ - MAMY TO W DNA

Historia marki Yama

Na początku naszej historii mieliśmy plan, aby w ofercie jednego salonu zebrać wszystkie elementy obsługi sprzedażowej marki Nissan. Wierni temu pomysłowi, od lat uważnie gromadzimy doświadczenia i powiększamy wachlarz naszych usług.


Dzisiaj miłośnicy aut marki Nissan załatwią w naszych salonach w Bydgoszczy i Toruniu wszystko. Z pomocą doradcy wybiorą pojazd dostosowany do potrzeb i oczekiwań, ustalą najdogodniejszy sposób finansowania, dokonają rocznego przeglądu na preferencyjnych warunkach, usuną drobne lub większe usterki, wykonają prace blacharsko - lakiernicze, dokupią oryginalne części i wyposażenie oraz zlikwidują szkodę komunikacyjną. Udało nam się zbudować miejsce obsługi Klientów, które w ich imieniu staje się partnerem w negocjacjach dogodnych warunków finansowych oferowanych przez banki, z którymi współpracujemy i towarzystwa ubezpieczeniowe. 


DOCENIŁ NAS RYNEK

Nagrody i wyróżnienia

Z radością donosimy, że nasz pomysł na salon Nissana, w którym Klienci załatwią wszystko szybko, pewnie i fachowo doceniono kilkakrotnie w Wielkim Teście Salonów organizowanym przez magazyn Auto Świat. Docenili nas również nasi Klienci przyznając nam tytuł Orłów Motoryzacji. Jesteśmy niezmiernie dumni z tych wyróżnień.

Wielki Test Salonów magazynu Auto Świat to największe badanie na rynku dealerskim. To wielki sprawdzian jakości obsługi klienta.  Kryteria oceny stosowane przez recenzentów - "tajemniczych klientów", którzy odwiedzają salony ponad 20 marek w całej Polsce to między innymi:  organizacja salonu, obsługa klienta, prezentacja oferty oraz jej dostosowanie do potrzeb kupującego oraz organizacja jazdy próbnej.  W kilkunastoletniej historii Wielkiego Testu Salonów pięciokrotnie uzyskaliśmy wynik 100% punktów trafiając na listę Salonów Nr 1.  Wyróżnili nas również  w swoich opiniach internauci. Dzięki ich dobremu zdaniu już od kilku lat niezmiennie możemy pochwalić się tytułem Orły Motoryzacji.  Z obu wyróżnień jesteśmy dumni i dziękujemy wszystkim, dzięki którym możemy się nimi poszczycić. 

Wartości naszej marki

NASI KLIENCI

Ich potrzeby, komfort, zaufanie - tworzymy miejsce gdzie wydarza się wszystko

NISSAN

Samochód, który z dumą i pasją sprzedajemy

YAMA

Marka dealerska, której logo to symbol naszych doświadczeń i wartości

NAGRODY GRUPY YAMA

Dziękujemy za uznanie!

Jest to dla nas niezwykłe wyróżnienie i z dumą dopisujemy tutaj kolejne lata, w których nasi Klienci i nasza branża doceniła sposób w jaki działamy. 
2022

SALON OSIELSKO

2021

SALON OSIELSKO

orly motoryzacji

SALON TORUŃ

orly motoryzacji
2020

SALON OSIELSKO

orly motoryzacji

SALON TORUŃ

orly motoryzacji
2019

SALON OSIELSKO

wielki test salonow

SALON TORUŃ

2018

SALON OSIELSKO

wielki test salonow orly motoryzacji
2017

SALON OSIELSKO

wielki test salonow
2016
2015
TWOJE PLANY SĄ NAJWAŻNIEJSZE - MAMY NADZIEJĘ, ŻE TO POCZUŁEŚ

Czym jest dla nas obsługa Klienta

Jesteśmy dealerem japońskich marek - w tym marki Nissan. Przypomina o tym nasza nazwa, ale również nasza fascynacja sposobem w jaki Japończycy traktują rzemiosło, produkcję, marketing i sprzedaż. W obsłudze naszych Klientów często wracamy do zasad japońskiej kultury Omothenasi - czyli do sposobu przyjmowania gości. 

Mamy nadzieję, że tak się właśnie czujesz, kiedy odwiedzasz nasze salony. Mamy nadzieję, że tak właśnie przyjeżdżasz do naszego serwisu - jak do zaprzyjaźnionego rzemieślnika. Mamy nadzieję, że tak się czujesz kiedy odwiedzasz zakładki na naszej stronie.  Od lat staramy się wypracować własny sposób dokładnego poznania potrzeb naszych Klientów i możliwie najelastyczniejszego przygotowania oferty odpowiadającej na te potrzeby. Jeśli tylko masz pytania lub chcesz z kimś omówić plany nabycia lub zmiany auta - serdecznie zapraszamy do kontaktu!

LUDZIE ZAWSZE NAJWAŻNIEJSI

Nasz zespół

Pomysł był taki: zbudować zespół zaangażowanych pracowników, którzy będą myśleć z troską o Klientach poszukujących rozwiązań dla siebie. Zanim powstały nasze procedury (owszem - procedury pomagają w organizacji pracy) byliśmy zespołem, który miał wspólny cel.  

Dzisiaj Yama to zespół ludzi do zadań specjalnych. Na naszym pokładzie znajdziesz doradców sprzedażowych i finansowych, specjalistów od pakietów ubezpieczeń, specjalistów technicznych: wysoko wykwalifikowanych mechaników, lakierników i blacharzy. To ich zaangażowanie jest największą wartością naszej marki. Kolejne, dobrze wykonane zadania docenione zarówno przez Klientów jak i współpracowników każdego dnia dodają nam skrzydeł. Jeśli chcesz zostać członkiem naszego zespołu koniecznie sprawdź oferty pracy. Zapraszamy na pokład.   

Zostań członkiem naszego zespołu!

Yama Nissan Bydgoszcz i Yama Nissan Toruń to wyjątkowe miejsce rozwijania umiejętności zawodowych. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. Praca w naszym zespole to dobry czas zdobywania i powiększania swoich kompetencji na rynku usług. Na naszym pokładzie spotkasz specjalistów od zadań technicznych, opiekunów procesów sprzedażowych oraz specjalistów od zagadnień finansowych i ubezpieczeniowych. Wszyscy razem tworzymy jeden organizm do kompleksowej i pełnej obsługi użytkowników samochodów marki Nissan. Jesteśmy szczerymi fanami tej marki - jeśli Ty również zapraszamy do kontaktu!