Niezwykła ewolucja

Design

Nowoczesne oblicze nowego crossovera to zasługa typowych proporcji SUV-a i dobrze dobranych świateł LED.

Wzbogacona paleta barw o nowe dwukolorowe nadwozia, które podkreśla charakterystyczne dla coupé linie. 

Relaksujące białe oświetlenie, które zapewnia wrażenie harmonijnego wnętrza, powoduję, poczucie komfortu i relaksu 

Rozwiązania przyszłości

Technologia

Nissan wyposażył swojego crossovera w technologię ProPILOT z systemem Navi-który wspomaga kierowcę w codziennych czynnościach, tak by każdą podróż była przyjemnością. System wspomagania kierowcy, pomaga zachować pojazd na środku pasa ruchu i utrzymać bezpieczną odległość od samochodu z przed nami. Wszystkie parametry możemy dostosować do własnych potrzeb. Qashqai został wyposażony w system map TomTom, jest to system nawigacyjny, dzięki, któremu nie zaskoczy Cię żadne skrzyżowanie, zjazd czy zakręt. System potrafi również dostosować prędkość do znaków mijanych na drodze.

Napęd E-Power

Nissan Qashqai z napędem E-Power to innowacyjna technologia polegająca na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza auto. Dzięki temu rozwiązaniu jazda samochodem, który jest wyposażony w technologie e-Power jest dużo oszczędniejsza, a jazda cichsza niż w samochodach wyposażonych w silniki benzynowe.
W trosce o najcenniejsze

Bezpieczeństwo

Qashqai został uznany, za jeden z najbezpieczniejszych samochodów na obecnym rynku. Systemy w które został wyposażony pozwoliły mu stanąć w czołówce. Nissan Qashqai został zaprojektowany i skonstruowany pod kątem bezpieczeństwa dorosłych pasażerów i dzieci. Maksymalną liczbę punktów otrzymał w teście ochrony wszystkich części ciała kierowcy, oraz za proces kontroli instalacji fotelika dziecięcego. Doskonale wypadł również w teście ochrony pieszych i rowerzystów.