Oryginalny i zachwycający

Design

Projektanci połączyli ze sobą dwa wydawać by się mogło, nie pasujące style. Styl coupé ze smukłą sylwetką małego SUV’a. Stworzyli w ten sposób Juke, który doskonale sprawdzi się w mieście jak i poza nim. 
Dzięki szerokiemu rozstawowi osi Juke zyskał i więcej przestrzeni wewnątrz, która z pewnością ucieszy ceniących sobie wygodę i komfort podczas podróży.
Okrągłe lampy i grill w kształcie litery „Y” to charakterystyczne cechy, których nie pomylisz z żadnym innym modelem. 
Nissan wyszedł naprzeciw tym najbardziej wymagającym i oprócz 11 różnych wariantów kolorystycznych, wzbogacił gamę kolorystyczną o dwukolorowe wersje nadwozia. 
niewzywkła ewolucja

Maksymalna wydajność

Moc

Nissan Juke z mocnym silnikiem benzynowym zapoczątkował nową erę wydajności. Zaawansowana technologia redukcji tarcia i elektryczne sterowana turbosprężarka zapewnia nowy komfort jazdy. A nawet siedmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów zapewni natychmiastową reakcje samochodu.
Rozwiązania przyszłości

Technologia

Z roku na rok samochody są coraz bardziej naszpikowane technologią, to pozwala na wprowadzenie coraz to nowszych systemów bezpieczeństwa, które są kluczowe dla pasażerów i pieszych. Nissan Juke wyposażony jest w bogaty system Nissan Intelligent Mobility, który wykrywa samochody w martwym polu, wspomaga parkowanie czy uruchamia system awaryjnego hamowania.