Podróż do przyszłości

Design

O Ariyi można powiedzieć jedno, wygląda jak samochód z przyszłości. Ostra linia świateł LED, szeroki grill i dynamiczna sylwetka, która nadaję modelowi sportowego charakteru.
Przestronne wnętrze tworzy wrażenie otwartej przestrzeni, którą wzmaga płaska podłoga. Zmniejszona do minimum ilość przycisków powoduję, że nie czujemy się przytłoczeni ilością funkcji, poczucie komfortu potęguje oświetlenie dzięki, któremu czujemy się zrelaksowani.
niewzywkła ewolucja

Niezwykły komfort jazdy

Technologia

Bogata w funkcje wspomagające kierowcę Ariya, jest doskonałym kompanem na długie podróże. Dzięki czujnikom i zaawanasowanej technologii wspierającej kierowcę, możesz pozostawić kontrolę nad pojazdem asystentowi, który przejmie stery w korku, lub podczas parkowania. System ProPILOT z Navi-link pozyskuje informację o ruchu drogowym tym samym poprawiając płynność jazdy bez konieczności zmiany pasa ruchu, dostosuję prędkość, uwzględni zmiany warunków na drodze, zwolni przed ostrym zakrętem czy pomoże znaleźć wolne miejsce na parkingu i wprowadzić na nie auto.
Technologie najnowszej generacji

Napęd przyszłości

Dwie wersje akumulatora, dwie różne wersje napędowe, pozwolą Ci na przemierzenie nawet 500 km bez konieczności zatrzymywania się. Daleki zasięg dotrzeć gdzie tylko chcesz, nie tracąc czasu.